Collegium Balticum Szczecin

Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum została wpisana do rejestru Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego 5 czerwca 2000 roku. Collegium Balticum jest Uczelnią wyższą kształcącą na poziomie studiów licencjackich (I stopnia), magisterskich (II stopnia), a także podyplomowych.

Nauka na uczelni odbywa się w systemie stacjonarnym, niestacjonarnym i wieczorowym. Collegium Balticum funkcjonuje również Akademia Języków Obcych. Celem działalności jest nie tylko nauczanie języków obcych wśród studentów i klientów zewnętrznych, ale również propagowanie kultur różnych narodów. W akademii prowadzone są kursy takich języków jak na przykład język angielski, niemiecki, rosyjski, czeski, włoski, hiszpański, japoński, szwedzki, arabski czy norweski.

Oferta obejmuje wszystkie poziomy zaawansowania. Ponadto klienci mają do wyboru zarówno kursy ogólne jak i specjalistyczne oraz kursy, których celem jest przygotowanie do certyfikatów językowych czy też egzaminów maturalnych. Zajęcia mogą odbywać się w grupach od 6 do 12 słuchaczy.

Collegium Balticum
Szkoła Języków Obcych
ul. Mieszka I 61 C
71-011 Szczecin

Tel. +48 91 48 38 163
www.cb.szczecin.pl


Kursy językowe: hiszpański, japoński, szwedzki
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych