COLUMBUS Opole

Szkoła COLUMBUS oferuje swoim klientom najwyższy standard nauczania. W swojej ofercie szkoła posiada szereg kursów z takich języków jak angielski, niemiecki, duński, holenderski, rosyjski, francuski, włoski oraz chiński. Prowadzi również zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców.

Oprócz języków obcych szkoła prowadzi również kursy matematyki dla uczniów. Co do grup wiekowych szkoła ma na prawdę, czym się pochwalić. W ofercie znajdują się kursy dla wszystkich grup wiekowych. Począwszy od przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym, młodzież gimnazjalną i licealistów aż na osobach dorosłych kończąc wszyscy mogą uczyć się języków obcych.

Poza standardowymi kursami szkołą prowadzi również szereg kursów przygotowujących kursantów do różnego typu egzaminów. Mowa tutaj o egzaminach gimnazjalnych jak i egzaminach maturalnych na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Oprócz kursów w małych grupach COLUMBUS oferuje również kursy indywidualne a także tak zwane kursy intensywne. Ma również ofertę związaną z tłumaczeniami językowymi.

COLUMBUS
Szkoła Języków Obcych
ul. Niemodlińska 19/20
45-761 Opole

Tel. +48 77 457 50 36
www.columbus.e-esb.com/


Kursy językowe: niemiecki, duński, holenderski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 2.3/5 (oddane głosy: 3)
COLUMBUS Opole, 2.3 out of 5 based on 3 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych