C. E. Master Opole

Centrum Edukacyjne MASTER to nowoczesna oraz szybko rozwijająca się szkoła języków obcych. Jest to firma działająca na rynku edukacyjnym od 2003 roku. Celem, jaki stawia przed swoimi lektorami CE MASTER jest swobodne porozumiewanie się uczniów w języku obcym. Dlatego w szkole stosuje się głównie metodę komunikacyjną, która kładzie największy nacisk na konwersacje.

Placówki szkoły posiadają ofertę kursową skierowaną do wszystkich grup wiekowych. W szkole prowadzone są zajęcia z takich języków jak język angielski, włoski, francuski, rosyjski, hiszpański oraz niemiecki. Na życzenie klienta dostępne mogą być inne języki. Oprócz tradycyjnych kursów szkoła oferuje również szereg kursów przygotowawczych do egzaminów różnego typu. W ofercie możemy znaleźć zarówno zajęcia prowadzone w grupach jak i zajęcia indywidualne.

Poza bogatą ofertą dla klientów indywidualnych szkoła ma równie bogatą ofertę przeznaczoną dla firm oraz różnego typu instytucji. Oprócz wymienionych wyżej języków obcych szkoła prowadzi również zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców.

C. E. Master
Szkoła Języków Obcych
ul. Katowicka 35/20-21
45-061 Opole

Tel. +48 77 441 41 01
cemaster.pl


Kursy językowe: angielski, włoski, francuski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 4.5/5 (oddane głosy: 1)
C. E. Master Opole, 4.5 out of 5 based on 1 ratingDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych