Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy

Od 2006 roku w Bydgoszczy działa Szkoła Języków Obcych przy WSG. Początkowym celem tej placówki było powiększenie oferty językowej dla pracowników i studentów z całego regionu. Zaproponowane ceny kursu okazały się najniższe w regionie. Istnieje również możliwość rozłożenia płatności na trzy raty.

Rokrocznie otwieranych jest około dwudziestu grup. Na wszystkich poziomach zaawansowania nauczane są w tej szkole takie języki, jak: angielski, arabski, japoński, hiszpański, niemiecki, włoski, rosyjski, francuski i turecki. Organizowane są również każdego roku kursy logistyki i transportu w języku angielskim i języku polskim dla obcokrajowców. W omawianej szkole językowej prowadzone są przygotowania do licznych międzynarodowych egzaminów, między innymi TELC B2 z języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego.

Szkoła Językowa przy WSG współpracuje z instytucjami publicznymi takimi, jak Izba Skarbowa czy Urząd Skarbowy. Na zajęcia językowe w Szkole uczęszczają również pracownicy Urzędu Wojewódzkiego.

Szkoła Języków Obcych
Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy

Szkoła Języków Obcych
ul. Garbary 3
85-229 Bydgoszcz

Tel. +48 52 567 00 67
www.szjo.wsg.byd.pl


Kursy językowe: angielski, turecki, francuski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych