EASY LANGUAGE CENTER Opole

EASY LANGUAGE CENTER specjalizuje się w szkoleniach językowych i korepetycjach z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, portugalskiego, polskiego dla obcokrajowców oraz w korepetycjach z informatyki, matematyki, chemii i fizyki. Zajęcia językowe odbywają się w małych grupach, dzięki czemu zwiększa się efektywność oraz komfort nauki.

Dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich a także studentów EASY LANGUAGE CENTER korepetycje językowe. Szkoła oferuje między innymi pomoc w zadaniach, pracach, nauce, przygotowaniu do testów, sprawdzianów i egzaminów. Poza szeroką ofertą kursów językowych oraz innych kursów szkoła oferuje również usługi polegające na tłumaczeniach.

Oferta EASY LANGUAGE CENTER skierowana jest do klientów indywidualnych jak i do firm oraz klientów instytucjonalnych. Zajęcia prowadzone są w małych grupach nieprzekraczających pięciu osób. Oprócz kursów w roku szkolnym szkoła oferuje również zajęcia wakacyjne przygotowujące między innymi do egzaminów.

EASY LANGUAGE CENTER
Szkoła Języków Obcych
ul. Bielska 57 m 6
45-401 Opole

Tel. +48 77 551 11 02
www.elc.opole.pl


Kursy językowe: angielski, hiszpański, francuski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych