S.P. Oświata – Lingwista Lublin

S.P. Oświata – Lingwista może się poszczycić ponad 50-letnią obecnością na lubelskim rynku usług szkoleniowych. W ramach kursów językowych szkoła oferuje naukę języków takich jak język angielski, niemiecki, włoski, hiszpański czy rosyjski. Mogą to być zarówno kursy dla dzieci jak i młodzieży i dorosłych.

Poza tym kursy można podzielić na kursy ogólnojęzykowe, dla klientów indywidualnych, dla firm, wakacyjne, prowadzone w roku szkolnym oraz przygotowujące do egzaminów bądź certyfikatów. Kursanci zostaną, więc doskonale przygotowani do takich egzaminów i certyfikatów jak KET, PET, FCE czy CPE. Oczywiście młodzież szkolna może liczyć na profesjonalne egzaminy przygotowujące między innymi do egzaminów maturalnych. Szkołą poza kursami i szkoleniami z języków obcych prowadzi również szereg innych szkoleń z wielu dziedzin.

Bogata oferta szkoleniowa zapewnia najwyższą, jakość usług edukacyjnych i kompleksową obsługę klienta na wielu płaszczyznach. Zajęcia językowe odbywają się w grupach składających się 8 do 10 osób.

S.P. Oświata – Lingwista
Szkoła Języków Obcych
ul. Krucza 4/3
20-022 Lublin

Tel. +48 81 532 74 25
www.lingwista.lublin.pl


Kursy językowe: angielski, kursy wakacyjne, dla firm
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych