Focus English School Olsztyn

Focus English School to szkoła specjalizująca się wyłącznie w języku angielskim. Kursy organizowane przez Focus English School są adresowane wyłącznie do osób dorosłych, które chcą pogłębiać swoją znajomość języka angielskiego lub rozpocząć jego naukę od podstaw. Atutem szkoły są niewielkie grupy zapewniające najwyższą, jakość usług edukacyjnych. Szkoła dysponuje własną autorską platformą e-learningową przeznaczoną do nauki języka angielskiego.

Zajecie prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania. Lektorami w szkole są wyłącznie osoby o najwyższych kwalifikacjach i długoletnim doświadczeniu. Zajęcia prowadzone są w grupach liczących od czterech do ośmiu osób. Szkoła zapewnia autorskie ćwiczenia i testy, a także autorskie dodatkowe materiały uzupełniające online.

Oprócz tego oferuje swoim klientom bezpłatne testy wstępne oraz końcowe. Poza tym godziny zajęć dostosowane są w miarę możliwości, do preferencji słuchaczy. Szkołą zapewnia także komfortowe warunki nauki, a także przystępne ceny.

Focus English School
Szkoła Języków Obcych
ul. Głowackiego 28
10-448 Olsztyn

Tel. +48 89 527 99 46
focus.olsztyn.pl


Kursy językowe: angielski, małe grupy, bezpłatne testy kwalifikacyjne
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych