Leader School Olsztyn

Leader School to sieć szkół językowych działająca od ponad 13 lat. Poprzez ogólnopolską sieć placówek, szkołą oferuje kursy językowe i warsztaty dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych z zakresu nauki języków obcych, a także technik efektywnego uczenia się. Poza tym szkoła kieruje swoją ofertę do firm oraz bierze udział w licznych projektach dofinansowywanych z środków Unii Europejskiej.

W swojej ofercie szkoła posiada autorskie licencjonowane programy edukacyjne, a także produkty przygotowane we współpracy z najwyższej klasy ekspertami. Szkoła Leader School oferuje między innymi kursy z języka angielskiego czy niemieckiego. Poza tym klienci mogą wybrać język, który ich najbardziej interesuje spośród szeregu innych mniej popularnych języków. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach trudności.

Jedną z metod wykorzystywanych w Leader School jest metoda Callana. Oprócz kursów ogólnojęzykowych szkoła prowadzi szereg kursów przygotowujących do różnego typu egzaminów w tym egzaminów maturalnych i certyfikatów.

Leader School
Szkoła Języków Obcych
ul. Grunwaldzka 18a
10-124 Olsztyn

Tel. +48 89 307 00 02
www.leaderschool.com.pl


Kursy językowe: dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 5.0/5 (oddane głosy: 1)
Leader School Olsztyn, 5.0 out of 5 based on 1 ratingLiczba opinii: 2 do 'Leader School Olsztyn'

 1. Marek Michcik pisze:

  Zdecydowałam się na zapis mojego Adasia na dodatkowy język angielski w jego szkole.Zajęcia dodatkowe z jezyka organizowane są bezpośrednio po lekcjach szkolnych. Godnym uwagi jest fakt, ze na życzenie dzieci są odbierane i odprowadzane po zajęciach do świetlicy szkolnej.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 2. Marek Wolczarek pisze:

  Moje dzieci bardzo chętnie uczęszczają na te zajęcia językowe, bo nauka odbywa się poprzez zabawę i prace ręczne co sprawia im przyjemność z bycia na zajęciach. Szkoła godna polecenia! ;o)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)

Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych