Next Door Rzeszów

NEXT DOOR istnieje na rynku od 2004 r. Jest nowoczesną, elastyczną oraz dynamicznie rozwijającą się szkołą języków obcych oferującą swoim studentom pełen zakres szkoleń językowych zarówno ogólnych jak i specjalistycznych. Mamy tutaj do czynienia z szeregiem kursów dostosowanych do zróżnicowanych, indywidualnych potrzeb każdego kursanta.

Kadra lektorska pracujący w Next Door to osoby z wyższym wykształceniem i przygotowaniem pedagogicznym, posiadające odpowiednie doświadczenie w nauczaniu określonego języka. Języki, jakich możemy uczyć się w szkole to angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski, słowacki, japoński oraz ukraiński. Poza tym szkoła oferuje zajęcia dla obcokrajowców z języka polskiego.

Swoją ofertę szkoła kieruje do dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Poza klientami indywidualnymi NEXT DOOR obsługuje także firmy. Oprócz kursów standardowych w ofercie szkoły dostępne są różnego typu kursy przygotowujące do egzaminów w tym egzaminów na certyfikaty językowe.


Next Door

Szkoła Języków Obcych
ul. Krzyżanowskiego 4c
35-329 Rzeszów

Tel. +48 17 857 22 25
nextdoor.pl


Kursy językowe: angielski, japoński, ukraiński
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 3.1/5 (oddane głosy: 3)
Next Door Rzeszów, 3.1 out of 5 based on 3 ratings



Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych