LOLLIPOP Szczecin

Szkoła LOLLIPOP specjalizuje się w nauce języka angielskiego najmłodszych dzieci. Dokładnie rzecz biorąc szkoła specjalizuje się w nauce dzieci między 2 a 7 rokiem życia. W czasie zajęć największy nacisk kładziony jest na komunikację w języku angielskim. Zajęcia odbywają się w małych grupach liczących od 6 do 8 dzieci z uwzględnieniem wieku dziecka.

Szkoła stosujemy autorskie, profesjonalne programy nauczania, sprawdzone i niezwykle atrakcyjne dla dzieci. W trakcie nauki wykorzystywane są podręczniki renomowanych wydawnictw. Szczególne miejsce w toku nauczania zajmuje muzyka i ruch. W przypadku najmłodszych, czyli dwu i trzyletnich dzieci opiekunowie i rodzice mogą brać aktywny udział w zajęciach.

Miła i rodzinna atmosfera panująca w szkole języka angielskiego LOLLIPOP sprawia, że dzieci chętnie i szybko zdobywają nowe umiejętności i uczą się poprawnie języka angielskiego. Ponadto szkoła oferuje bezpłatne lekcje pokazowe dla dzieci i rodziców. Wszystko to sprawia, że szkoła jest jedną z najlepszych tego typu placówek w regionie.

LOLLIPOP
Szkoła Języków Obcych
ul. Złotowska 86
71-793 Szczecin

Tel. +48 690 824 027
lollipop.szczecin.pl


Kursy językowe: angielski, dla dzieci, małe grupy
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 3.0/5 (oddane głosy: 2)
LOLLIPOP Szczecin, 3.0 out of 5 based on 2 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych