Montana Zielona Góra

Szkoła Montana została założona przez ludzi, którzy przez wiele lat kształcili się i pracowali na terenie USA. Swoje doświadczenie językowe zdobyte w tych latach postanowili przenieść na grunt polski i wykorzystać w nauce języka angielskiego w Zielonej Górze.

W szkole starannie dobiera się grupy pod względem poziomu, wieku i stylu uczenia się języka. Do nauki używane są najnowocześniejsze metody kształcenia językowego. W trakcie zajęć używane są szerokiej gamy materiały i pomoce audio-wizualnych. Najnowsze technologie odgrywają ogromną rolę w procesie kształcenia w szkole Montana.

Swoje zajęcia szkoła kieruje do dzieci, młodzieży jak i firm. Zajmuje się również organizacją kursów językowych dla młodzieży szkolnej w ich placówkach edukacyjnych lub też domach kultury. Oprócz samej oferty edukacyjnej Montana prowadzi również biuro tłumaczeń. Szkołą prowadzi również zajęcia dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowym atutem są lekcje fotografii prowadzone w języku angielskim a także atrakcyjny cennik.

Montana
Szkoła Języków Obcych
ul. Geodetów 8
65-339 Zielona Góra

Tel. +48 790 627 820
www.montanaschool.pl


Kursy językowe: angielski, dla dzieci, młodzieży
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych