KONTEKST Zielona Góra

Szkoła KONTEKST powstała w 1997 roku. Założył ją Grzegorz Baranowski z wykształcenia filolog, absolwent anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Szkoła specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego. Kursy organizowane są dla wszystkich chętnych. W ofercie szkoła ma kursy dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

Kursy ogólne obejmują 6 podstawowych poziomów, które realizowane są w cyklu rocznym, od września do czerwca. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, co daje 70 (młodzież i dorośli) lub 35 (dzieci) godzin lekcyjnych efektywnej nauki w roku szkolnym. Poza tym szkołą prowadzi również kursy języka specjalistycznego.

W takim wypadku ilość godzin oraz ich rozłożenie w czasie jest uzależnione od możliwości oraz oczekiwań konkretnego klienta. Oprócz kursów indywidualnych szkoła ma bogatą ofertę skierowaną do firm oraz klientów instytucjonalnych. W ofercie poza zajęciami znajdują się również usługi związane z profesjonalnymi tłumaczeniami zarówno ogólnymi jak i specjalistycznymi.

KONTEKST
Szkoła Języków Obcych
ul. Waszczyka 1c/19
65-664 Zielona Góra

Tel. +48 68 322 25 42
www.kontekst.com.pl


Kursy językowe: angielski, dzieci i dorośli, specjalistyczne
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych