Language House Kielce

Language House to szkołą języków obcych istniejąca od 2001 roku. Tym, co wyróżnia szkołę jest oferta proponująca pełny zakres usług, zapewniając ciągłość nauki i możliwość przejścia całej drogi edukacji językowej, zaczynając od nauki dzieci w wieku od 4 lat, a kończąc na zdawaniu najwyższych poziomów egzaminów językowych.

Poza tym szkoła jest licencjonowanym ośrodkiem egzaminacyjnym międzynarodowego certyfikatu TELC. Oferta szkoły obejmuje nauczanie języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Kursy skierowane są zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych słuchaczy. Szkołą specjalizuje się również w prowadzeniu kursów przygotowawczych do egzaminów gimnazjalnych oraz egzaminów maturalnych.

Zajęcia mogą być prowadzone w tygodniu jak i w soboty. Poza kursami gimnazjalnymi i maturalnymi szkoła prowadzi szereg kursów przygotowujących do egzaminów na różnego typu certyfikaty. Poza tym szkołą prowadzi również kursy specjalistyczne.

Language House
Szkoła Języków Obcych
al. IX Wieków Kielc 2a
25-516 Kielce

Tel. +48 41 343 23 83
els.kei.pl


Kursy językowe: angielski, francuski, włoski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 4.0/5 (oddane głosy: 5)
Language House Kielce, 4.0 out of 5 based on 5 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych