Private Language Consulting Kielce

Private Language Consulting to szkoła prowadzona przez dr Grzegorza Trębickiego. W swojej ofercie szkoła posiada indywidualne kursy języka angielskiego, przygotowanie do certyfikatów językowych, konwersacje, korepetycje oraz konsultacje z języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są w sposób indywidualny co zapewnia maksymalne wykorzystanie czasu na naukę i poświęcenie całej uwagi danemu słuchaczowi.

Pierwsze zajęcia w przypadku kursów są bezpłatne i nie zobowiązują potencjalnego słuchacza do rozpoczęcia właściwego kursu. Oferta Private Language Consulting jest skierowana do wszystkich tych osób które nie potrafią odnaleźć się w szkołach prowadzących zajęcia w grupach. Indywidualny tryb prowadzenia kursów czy też konsultacji lub korepetycji zapewnia takim osobom pełne skupienie na własnych wymaganiach i nauce języka angielskiego.

Ceny zajęć można ustalać indywidualnie w zależności od formy i długości danego kursu. W cenę wliczone są między innymi materiały dydaktyczne za wyjątkiem oryginalnych podręczników.

Private Language Consulting
Szkoła Języków Obcych
ul. Wesoła 37a/3
25-363 Kielce

Tel. +48 502 080 751
www.angielski-kielce.eu


Kursy językowe: angielski, przygotowanie do certyfikatów językowych, konwersacje
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych