InterCollege Kielce

Szkoła Języków Obcych InterCollege jest jedną z największych i najbardziej renomowanych szkół językowych na terenie województwa świętokrzyskiego. Wielokrotnie nagradzana była za swoją działalność miedzy innymi przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych.

Otrzymała również europejski znak, jakości w dziedzinie nauczania języków obcych EAQUALS. Szkoła InterCollege prowadzi kursy oraz szkolenia językowe z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego na różnych poziomach zaawansowania. Poza tym prowadzi również kursy języka polskiego dla obcokrajowców.

Oprócz tego szkoła przygotowuje do międzynarodowych egzaminów językowych. Warto zauważyć, że InterCollege jest centrum egzaminacyjnym egzaminów TELC i London Tests of English. Nauka w szkole oparta jest o system dualny. Lektorzy posiadają gruntowne wykształcenie filologiczne jak i ogromne doświadczenie zawodowe. Słuchacze mają zagwarantowany darmowy pakiet dodatkowych spotkań, konwersacji oraz dostęp do pracowni komputerowej.

InterCollege
Szkoła Języków Obcych
ul. Sienkiewicza 38
25-507 Kielce

Tel. +48 41 368 25 28
www.intercollege.pl


Kursy językowe: angielski, francuski, polski dla obcokrajowców
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 2.8/5 (oddane głosy: 5)
InterCollege Kielce, 2.8 out of 5 based on 5 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych