Prestige School Kielce

Szkoła Języków Obcych Prestige School za cel stawia sobie przygotowywanie oferty edukacyjnej odpowiadającej nawet najbardziej wymagającym klientom zarówno indywidualnym jak i instytucjonalnym w dziedzinie nauki języka angielskiego. W ramach oferty mamy tu do czynienia z różnego typu kursami.

Są to kursy ogólnojęzykowe, konwersacyjne, gramatyczne, fonetyczne, biznesowe, specjalistyczne (angielski dla prawników, lekarzy, pielęgniarek, inżynierów i tym podobnych). Oferta skierowana jest do osób prywatnych jak i do firm. Nauka prowadzona jest w szkole w grupach lub też może być prowadzona indywidualnie na życzenie klienta.

Zajęcia odbywają się zarówno w tygodniu jak i na weekendzie. W ten sposób szkoła dostosowuje się do wymagań wszystkich klientów a także do ich możliwości związanych z zagospodarowaniem czasu. Poza tym szkołą prowadzi kursy przygotowawcze do popularnych egzaminów i certyfikatów. Szkoła językowa Prestige School jest również licencjonowanym ośrodkiem egzaminacyjnym TOEIC oraz TELC.

Prestige School
Szkoła Języków Obcych
ul. Wesoła 37a/5
25-363 Kielce

Tel. +48 41 240 88 83
www.angielski-kielce.pl


Kursy językowe: angielski dla prawników, lekarzy, pielęgniarek
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych