YES Rzeszów

W szkole językowej Yes uczy się metodą eklektyczną, będącą połączeniem wielu różnych metod, ze szczególnym naciskiem na elementy metody komunikatywnej. Szkoła prowadzi szereg kursów. Skierowane są one do osób w każdym wieku.

Mamy, zatem do czynienia z kursami dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Poza tym możemy wyróżnić zarówno kursy standardowe czy ogólnojęzykowe jak i takie, które mają za zadanie przygotować kursantów do różnego typu egzaminów. W tym wypadku w ofercie szkoły językowej YES możemy wyróżnić kursy przygotowujące do egzaminów na poziomie gimnazjum, egzaminów maturalnych zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym oraz do różnego rodzaju egzaminów międzynarodowych.

Szkoła Yes prowadzi kursy przygotowujące do wszystkich egzaminów międzynarodowych. Przed rozpoczęciem kursu klienci przechodzą specjalne testy pozwalające zakwalifikować ich na odpowiedni poziom nauczania ogólnego lub też przydzielić do grupy przygotowującej się do któregoś z egzaminów międzynarodowych.

YES
Szkoła Języków Obcych
ul. Reformacka 8
35-026 Rzeszów

Tel. +48 17 852 07 20
www.szkola-yes.pl


Kursy językowe: dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych