Oxford House of English Wrocław

Jeżeli chodzi o szkoły językowe, Wrocław bez żadnych kłopotów dorównuje innym największym polskim miastom. Każda szkoła języków obcych we Wrocławiu ma do zaoferowania swoim obecnym jak i przyszłym słuchaczom naprawdę wiele. Oxford House of English jest właśnie przykładem na takowe profesjonalne podejście do kwestii związanych z edukacją językową we Wrocławiu.

Jest ona jedną z największych szkół językowych we Wrocławiu. Od roku 2000 specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego. Oferuje ona kursy języka angielskiego przygotowujące do egzaminów FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS, LCCI oraz do matury. Standardowe kursy są wzbogacone pakietem bezpłatnych konwersacji z nativem. Jeżeli więc chodzi o profesjonalne kursy angielskiego Wrocław ma jak najbardziej się czym pochwalić.

Poza tym szkoła Oxford House of English jest Międzynarodowym Centrum Egzaminacyjnym Londyńskiej Izby Przemysłowo Handlowej. Oxford House of English przeprowadza we Wrocławiu egzaminy honorowane na całym świecie. Jest to znakomity wybór dla osób chcących zgłębić tajniki języka angielskiego.

Oxford House of English
Szkoła Języków Obcych
ul. Kotlarska 40
50-120 Wrocław

Tel. +48 71 372 57 34
www.konwersacje.com.pl


Kursy językowe: standardowe, konwersacyjne, egzaminacyjne
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 3.5/5 (oddane głosy: 9)
Oxford House of English Wrocław, 3.5 out of 5 based on 9 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych