die Sprachwerkstatt Wrocław

Polsko – Niemiecki Instytut Nauki w Językach Obcych „die Sprachwerkstatt” sp. z o.o. zapoczątkowała swoją działalność we Wrocławiu w 1994 roku, jako siostrzana firma niemieckiego „die Sprachwerkstatt” Privates Institut fur Kommunikation Wirtschaft und Sprache GmbH. Siedziba firmy znajduje się w Paderborn, a sama firma została założona w 1988 roku. Instytut jest także założycielem Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu, z którą ściśle współpracuje.

W ramach oferty szkoła proponuje swoim kursantom profesjonalne zajęcia z języka angielskiego oraz niemieckiego. Mogą to być zarówno zajęcia ogólnojęzykowe jak i branżowe. W swojej ofercie ponadto posiada intensywne kursy językowe dla osób wyjeżdżających do pracy za granicę oraz intensywne kursy wakacyjne. Oprócz nauczania polaków angielskiego oraz niemieckiego szkoła oferuje również zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców.

Zajęcia mogą być prowadzone zarówno w grupach jak i indywidualnie. Poza bogatą ofertą skierowaną do klientów indywidualnych Polsko – Niemiecki Instytut Nauki w Językach Obcych „die Sprachwerkstatt” posiada równie bogatą ofertę skierowaną do firm.

die Sprachwerkstatt
Szkoła Języków Obcych
ul. Fabryczna 14
53-609 Wrocław

Tel. +48 71 373 22 34
www.sprachwerkstatt.pl


Kursy językowe: angielski, niemiecki, ogólne i branżowe
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych