Perfect Kielce

Szkoła języków obcych Perfect została założona w 1997 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się nauczaniem dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Szkoła Perfect uczy języka angielskiego od poziomu podstawowego po poziomy przygotowujące do egzaminów na certyfikaty Cambridge FCE, CAE i CPE.

Swoją ofertę szkoła kieruje jednak nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do firm. Z takowej oferty skorzystało już wiele firm działających w regionie. Poza tym Perfect posiada certyfikat Uniwersytetu Cambridge i British Council, jako placówka przygotowująca do zdawania egzaminów Cambridge ESOL. Od 2010 roku szkoła posiada również akredytację Kuratorium Oświaty i Wychowania, jako placówka kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

W ofercie edukacyjnej możemy również odnaleźć kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych oraz maturalnych tak na poziomie podstawowym jak i na poziomie rozszerzonym. Szkoła dysponuje również bogatym księgozbiorem jak również materiałami audio i video ułatwiającymi efektywną naukę.


Perfect

Szkoła Języków Obcych
ul. Równa 8
25-016 Kielce

Tel. +48 41 343 05 44
www.szkolaperfect.pl


Kursy językowe: nauczaniem dzieci, młodzieży, osób dorosłych
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 3.8/5 (oddane głosy: 7)
Perfect Kielce, 3.8 out of 5 based on 7 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych