PRIMA Białystok

Od ponad dwudziestu lat w Białymstoku działa szkoła językowa Prima. Jest jedną z najstarszych szkół uczących języków obcych w tym mieście. Siedziba tej szkoły zlokalizowana jest w samym centrum miasta, co jest niewątpliwym dodatkowym atutem tego miejsca.

Pod siedzibą Prima-Edu znajduje się obszerny parking, na którym kursanci mogą bez obawy zostawić swoje samochody, bez obawy o ich bezpieczeństwo. Parkingu chroni firma ochroniarska, monitorująca teren szkoły. Kadra nauczycielska w Prima-Edu dobierana jest z najwyższą starannością, nie ma mowy o żadnej przypadkowości w tym względzie. Lektorzy są znakomicie przygotowani do prowadzenia zajęć nie tylko pod kątem posiadanej wiedzy i doświadczenia, lecz również posiadają umiejętności sprzyjające powstawaniu przyjaznej atmosfery, w trakcie trwania lekcji.

Lektorzy regularnie sprawdzają poziom wiedzy swoich kursantów, co sprzyja szybkiemu przyswajaniu przerobionego materiału. Możliwe jest skorzystanie z dodatkowych, bezpłatnych konsultacji metodycznych.

PRIMA
Szkoła Języków Obcych
ul. Sienkiewicza 55a
15-002 Białystok

Tel. +48 85 675 35 40
www.prima.edu.pl


Kursy językowe: angielski, konsultacje, pomoc metodyczna
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 4.2/5 (oddane głosy: 6)
PRIMA Białystok, 4.2 out of 5 based on 6 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych