UNIVERSUS Lublin

Szkoła Języków Europejskich UNIVERSUS w Lublinie działa od 2000 roku. W swojej działalności nieustannie korzysta z ponad 20 letniego doświadczenia dydaktycznego dyrektora szkoły. Dzięki temu Szkoła Języków Europejskich Universus w krótkim czasie znalazła się w czołówce największych i najbardziej uznawanych szkół języków obcych w Lublinie.

W szkole można uczyć się takich języków jak język angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, rosyjski oraz ukraiński. Swoim kursantom szkoła oferuje 6 poziomów nauczania według wytycznych Rady Europy. Poza tym w ofercie szkoły znajdują się kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych, a także szeregu egzaminów na certyfikaty językowe.

Szkoła Universus jest również zwycięzcą konkursów na najlepsze projekty dotyczących szkoleń językowych dla osób aktywnych zawodowo. Tego typu projekty są finansowane z funduszy Unii Europejskiej oraz budżetu państwa. Dzięki temu słuchacze szkoły otrzymują nie tylko certyfikaty uznawane w Europie, ale nabywają również prawo pierwszeństwa do uczestnictwa w bezpłatnych lub częściowo płatnych szkoleniach językowych.

Szkoła Języków Europejskich
UNIVERSUS

Szkoła Języków Obcych
ul. 3-go Maja 10
20-078 Lublin

Tel. +48 81 532 60 06
www.universus.lublin.pl


Kursy językowe: angielski, hiszpański, portugalski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych