Efekt Lublin

Szkoła Języków Obcych EFEKT w Lublinie preferuje Direct Method for English, czyli najnowocześniejszy system nauki języka angielskiego. Oprócz tego przez wiele lat szkołą stosowała z powodzeniem Metodę Callana. Na rynku szkołą funkcjonuje od 10 lat. Przed zapisaniem się na konkretny kurs szkoła oferuje zajęcia próbne do niczego niezobowiązujące.

Oprócz języka angielskiego szkołą oferuje również szereg kursów języka niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz włoskiego. Poza wymienionymi wyżej metodami szkoła w nauczaniu języków korzysta również z metody komunikatywnej. W ramach oferty szkołą proponuje zajęcia zarówno dla osób prywatnych jak i dla klientów biznesowych, czyli firm.

Takowe kursy to między innymi Marketing & Management, Banking & Finances, Industry & Law, Communication in Everyday Life. Takie zajęcia dostępne są w wydaniu metody bezpośredniej. Dla młodzieży przygotowane zostały kursy uzupełniające naukę w szkole, a także przygotowujące do egzaminów maturalnych. W ofercie znajdują się również kursy przygotowujące do egzaminów na certyfikaty językowe.

Efekt
Szkoła Języków Obcych
al. Racławickie 34
20-043 Lublin

Tel. +48 81 533 12 76
www.efekt-lublin.com.pl


Kursy językowe: angielski, hiszpański, francuski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 2.3/5 (oddane głosy: 3)
Efekt Lublin, 2.3 out of 5 based on 3 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych