Westgate Bydgoszcz

Szkoła Westgate jest obecna na rynku bydgoskim od 1996 roku. Jest ona placówką niepubliczną zarejestrowaną w Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy oraz w Wydziale Oświaty Urzędu Miasta. Jak praktycznie każda szkoła języków obcych w Bydgoszczy tak również i Westgate oferuje swoim klientom kursy języka angielskiego.

Poza tym w ofercie dostępne są również kursy języka niemieckiego. Kursy ogólne dla młodzieży oraz dorosłych odbywają się na siedmiu poziomach zaawansowania w przypadku języka angielskiego oraz na czterech w przypadku niemieckiego. Jeżeli chodzi o grupy dziecięce to są one tworzone na podstawie zarówno zaawansowania językowego jak i na podstawie wieku.

Jak każda szkoła języków obcych w Bydgoszczy tak też i szkoła Westgate dba o to by jej klienci czuli się podczas kursów jak najlepiej. Gwarantuje to wysoki poziom nauczania i ma duże znaczenie zwłaszcza, jeżeli chodzi o naukę najmłodszych. Jeżeli chodzi o kursy angielskiego Bydgoszcz może wiele zaoferować swoim mieszkańcom. Dzięki takim szkołom jak Westgate.

Westgate
Szkoła Języków Obcych
ul. Św. Trójcy 37
85-001 Bydgoszcz

Tel. +48 52 37 91 555
www.westgate.com.pl


Kursy językowe: angielski, niemiecki, francuski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych