ABC Wrocław

ABC Centrum Językowe powstało w związku z dużym zapotrzebowaniem klientów instytucjonalnych na kompleksową obsługę językową. Jako firma ABC Centrum Językowe stara się być elastyczna i otwarta na potrzeby klientów. ABC Centrum Językowe działa w sektorze usług B2B, co oznacza, że skupia się na prowadzeniu profesjonalnych kursów jedynie dla firm.

W ramach szkoleń ABC prowadzi kursy z takich języków jak angielski, niemiecki, francuski oraz polski dla obcokrajowców. Zajęcia mogą być prowadzone indywidualnie lub grupowo. W grupie nie może być jednak więcej niż 15 osób. Zajęcia prowadzone są w siedzibie firmy klienta. Wszystkie pomoce oraz niezbędne do nauki podręczniki zapewnia szkoła.

Zajęcia rozpoczynają się bezpłatnym testem kwalifikującym uczestników na odpowiedni poziom nauczania. W szkole prowadzone są szkolenia na wielu poziomach zaawansowania od podstawowych po zaawansowane. Kursy obejmują naukę języka ogólnego, ale oprócz tego w trakcie nauki kursanci poznają również niezbędne dla konkretnych grup i zawodów słownictwo specjalistyczne.

ABC
Szkoła Języków Obcych
ul. Zielińskiego 88/4
53-534 Wrocław

Tel. +48 71 343 21 77
www.abc.edu.pl


Kursy językowe: angielski, dla firm, polski dla obcokrajowców
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych