AL Szkoła Języków Obcych A. Górecka-Mameła Kielce

AL Szkoła Języków Obcych A. Górecka-Mameła oferuje swoim klientom kursy językowe, konwersacje, korepetycje a także tłumaczenia. Lekcje w szkole prowadzone są przez siedem dni w tygodniu od godzin rannych do późnego wieczora. Szkoła przygotowała kompleksową ofertę zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla klientów firmowych oraz instytucjonalnych.

W niniejszej szkole możliwa jest nauka języka angielskiego, hiszpańskiego oraz niemieckiego. Kursy języka angielskiego prowadzone są na kilka sposobów. Mamy, zatem do czynienia z kursami ogólnojęzykowymi, gramatycznymi, konwersacyjnymi. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania, czyli na poziomie początkującym, średniozaawansowanym i zaawansowanym.

Szkołą oferuje specjalistyczne kursy przygotowujące do trzech najważniejszych i najbardziej popularnych w Polsce egzaminów Cambridge ESOL, czyli do First Certificate in English, Certificate in Advanced English oraz Certificate of Proficiency in English. Szkołą oferuje również naukę bez wychodzenia z domu poprzez Internet.

AL Szkoła Języków Obcych A. Górecka-Mameła
Szkoła Języków Obcych
ul. Urzędnicza 4/6/13
25-729 Kielce

Tel. +48 41 34 527 25
alszkola.pl


Kursy językowe: ogólnojęzykowe, gramatyczne, konwersacyjne
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych