English 4 You Kielce

English 4 You jest nowoczesną szkołą działającą na rynku kieleckim od 2002 roku. Stanowi ona przedłużenie wcześniejszej działalności kilku doświadczonych filologów. Szkołą specjalizuje się w nauczaniu języków metodami bezpośrednimi. W English 4 You prowadzone są kursy języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego oraz włoskiego.

Języka angielskiego szkoła uczy metodą Callana oraz metodą Direct. Zajęcia mogą być prowadzone w grupach jak i istnieje możliwość prowadzenia zajęć indywidualnych. Kurs indywidualny pozwala na bardziej elastyczne planowania kursu, ilości i terminów spotkań. Dla studentów oraz uczniów szkołą przygotowała również ofertę korepetycyjną z języka angielskiego. Szkołą działa na terenie całego województwa Świętokrzyskiego.

Centrala szkoły znajduje się w Kielcach Najważniejsze filie mieszczą się natomiast w miejscowościach: Busko-Zdrój, Chęciny, Końskie, Piekoszów, Pińczów, Staszów oraz Włoszczowa. Szkoła oferuje również swoim klientom naukę w trybie e-learning.

English 4 You
Szkoła Języków Obcych
ul. Wesoła 37a/3
25-363 Kielce

Tel. +48 41 343 50 62
www.english4you.pl


Kursy językowe: angielski, rosyjski, włoski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 3.0/5 (oddane głosy: 2)
English 4 You Kielce, 3.0 out of 5 based on 2 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych