Alta Linguistic Wrocław

ALTA LINGUISTIC to szkoła językowa położona w południowej części Wrocławia. Zajęcia prowadzone są z takich języków jak angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, włoski, francuski, portugalski, japoński. Poza tym szkoła oferuje również kursy języka polskiego dla obcokrajowców.

Zajęcia w szkole odbywają się od poniedziałki do piątku oraz w soboty. Kursanci mają do wyboru jeden z trzech trybów kursów podzielonych ze względu na ilość godzin oraz czas trwania pojedynczych zajęć. Przed rozpoczęciem zajęć kursanci wypełniają test kwalifikacyjny pozwalający określić ich poziom zaawansowania w interesującym ich języku. W szkole możemy spotkać się z atrakcyjnym cennikiem kursów oraz równie atrakcyjnymi rabatami obejmującymi między innymi rodziny oraz osoby opłacające całość kursu jednorazowo.

Zajęcia w Alta Linguistic prowadzone są metodą Direct, Odbywają się naprzemiennie przy udziale filologów oraz Native Speakers. Dodatkowo osoby uczące się języka angielskiego otrzymują bezpłatnie dostęp do specjalnej platformy internetowej.

Alta Linguistic
Szkoła Języków Obcych
ul. Ołtaszyńska 92c/9
53-034 Wrocław

Tel. +48 71 339 77 15
altaling.eu


Kursy językowe: włoski, francuski, portugalski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 4.1/5 (oddane głosy: 5)
Alta Linguistic Wrocław, 4.1 out of 5 based on 5 ratingsLiczba opinii: 1 do 'Alta Linguistic Wrocław'

 1. bozena pisze:

  polecam, jestem bardziej niż przeciętnie dorosła wiekowo, grupa zebrana odpowiednio, lektor bardzo dobry, choć moim zdaniem zbyt liberalnie nas traktował – pewnie ze względu na wiek. szkoła się starała, otoczono nas opieką, mankamentem jest odległość w wypadku osób z drugiej strony miasta, kiepski dojazd, ale to wina mpk, no i niestety sala w upały naprawdę trudne warunki pracy nam fundowała, ale oprócz tych niezbyt istotnych mankamentów, to naprawdę polecam

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)

Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych