Amber English Courses – Sue Callow Rzeszów

Szkoła Amber English Courses wyspecjalizowała się nauce języka angielskiego. W szkole pracują wykwalifikowani, doświadczeni nauczyciele polscy oraz native speakers. W czasie nauki stosują oni nowoczesne i efektywne metody nauczania wykorzystując różnorodne materiały typu książki, autentyczne teksty, nagrania audio i video, gry i zabawy językowe i tym podobne pomoce.

Szkoła oferuje swoim klientom możliwość rozpoczęcia kursu w trakcie trwania roku szkolnego. W ofercie znajdują się zarówno kursy dla klientów indywidualnych jak i dla klientów instytucjonalnych. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania w małych grupach pozwalających na jak najlepsze wykorzystanie czasu i uwagi lektora. Mamy tu do czynienia z kursami ogólnymi jak i kursami języka biznesowego.

Szkoła oferuje również intensywne kursy przygotowawcze do egzaminów Cambridge ESOL, egzaminów maturalnych na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Poza tym istnieje możliwość dostosowania kursu do indywidualnych wymogów danego klienta.

Amber English Courses – Sue Callow
Szkoła Języków Obcych
ul. Miodowa 31
35-303 Rzeszów

Tel. +48 17 853 47 11
www.angielski.w.rzeszowie.info


Kursy językowe: angielski, ogólne, biznesowe
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych