New English School Rzeszów

New English School może pochwalić się dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku edukacji językowej. Wśród kadry lektorskiej znajdują się świetnie wyszkoleni lektorzy polscy jak i są również cudzoziemcy posługujący się językiem angielskim, jako ojczystym, czyli native speakerzy. Szkoła przygotowuje oraz stwarza warunki do przystąpienia słuchaczy do egzaminów Cambridge IELTS: KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC (Business English Certificates).

Jako jedyna szkoła na Podkarpaciu New English School oferuje swoim klientom Speak Your Mind oraz Talking Kids. Szkoła specjalizuje się w języku angielskim, ale prowadzi również bogate zajęcia z takich języków jak niemiecki, hiszpański, francuski oraz rosyjski. Oferta skierowana jest zarówno do dzieci jak i do dorosłych kursantów.

Poza klientami indywidualnymi szkoła oferuje swoje usługi również firmom. Oferta obejmuje zarówno szkolenia jak i coaching językowy. Co więcej New English School oferuje swoim klientom nie tylko kursy, ale również usługi związane z tłumaczeniami.

New English School
Szkoła Języków Obcych
ul. Dąbrowskiego 14
35-036 Rzeszów

Tel. +48 17 852 72 63
www.newenglish.pl


Kursy językowe: angielski, Speak Your Mind, Talking Kids
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 3.6/5 (oddane głosy: 8)
New English School Rzeszów, 3.6 out of 5 based on 8 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych