Exiles School of English Rzeszów

Exiles School of English jest jedyną w Rzeszowie „Native Only” szkołą języka angielskiego. Wybór tej metody jest spowodowany tym, iż najbardziej naturalnym sposobem na zdobycie lub poprawę umiejętności posługiwania się językiem angielskim jest nauka z doświadczonymi nauczycielami anglojęzycznymi, czyli native speakerami.

W szkole możliwa jest systematyczna praktyka z nauczycielem pochodzącym z Wielkiej Brytanii lub USA. Tego typu technika nauki języka angielskiego zdaniem twórców szkoły skutecznie poprawia zdolności komunikacyjne. Kursy prowadzone w szkole mają za zadanie pomoc wszystkim tym, którzy chcą opanować praktyczną umiejętność posługiwania się językiem angielskim.

Zajęcia mogą się okazać niezwykle przydatne osobom wyjeżdżającym do Anglii, prowadzącym wykłady w języku angielskim, przygotowującym się do ważnych egzaminów czy też chcącym uczyć się języka dla przyjemności. Szkoła Językowa Exiles English mieści się na terenie stadionu Resovia, przy ulicy Wyspianskiego 22. Nauka prowadzona jest na wszystkich poziomach zaawansowania.

Exiles School of English
Szkoła Języków Obcych
ul. ks. Jałowego 20
35-010 Rzeszów

Tel. +48 604189317
exilesenglish.pl


Kursy językowe: angielski, native speaker, przygotowanie do egzaminów
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 5.0/5 (oddane głosy: 1)
Exiles School of English Rzeszów, 5.0 out of 5 based on 1 ratingDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych