Artcom Rzeszów

Artcom jest jedną z najdłużej działających w Rzeszowie, nowoczesną szkołą języków obcych. Działa ona od 1994 roku. Uczy ona skuteczną, wszechstronną oraz najczęściej wybieraną na świecie metodą nauki języków, czyli metodą komunikatywną. Poza tym w ofercie jest również relaksacyjna i szybka metoda SITA. SZJO Rzeszów to, więc nie tylko tradycyjne szkoły, ale również i nowoczesne metody nauczania. Szkoła Artcom prowadzi kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego.

Szkoła przygotowuje do międzynarodowych egzaminów potwierdzających kwalifikacje z języka angielskiego zarówno na poziomie indywidualnym jak i na poziomie biznesowym. Jeśli chodzi o takie podmioty jak szkoła języków obcych Rzeszów przoduje w regionie zarówno pod względem ilości jak i jakości nauki. Dowodem na to jest między innymi szkoła Artcom. Kursy angielskiego w Rzeszowie, jakie oferuje owa szkoła to nie wszystko. Jak było to już wspomniane mamy również do czynienia z innymi kursami innych języków. Jeżeli chodzi o samą formę nauczania to mamy do czynienia zarówno z zajęciami grupowymi jak i z zajęciami czysto indywidualnymi.

Artcom
Szkoła Języków Obcych
Al. Pod Kasztanami 16
35-030 Rzeszów

Tel. +48 17 852 34 03
www.artcom.rzeszow.pl


Kursy językowe: półroczne, roczne, dwuletnie
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 5.0/5 (oddane głosy: 3)
Artcom Rzeszów, 5.0 out of 5 based on 3 ratingsLiczba opinii: 1 do 'Artcom Rzeszów'

 1. Monika pisze:

  ARTCOM to szkoła językowa, w ktorej oszukuje się kursantów. Własciciel szkoły, który obiecywał zorganizowanie kursu z języka hiszpańskiego, nie wywiązał się z warunków umowy. Uczestnicy kursu mieli orzymać 40 godzin nauki języka z lektorem i dostęp do platformy e-learningowej. W efekcie kursanci otrzymali kurs multimedialny „Profesor Pedro”, a ich zajęcia z lektorem zostały przerwane i zakończone w trakcie trwania kursu. Kursantom obiecywano również możliwość darmowej nauki drugiego języka. Darmowy kurs rzeczywiście się rozpoczął,ale z trzymiesięcznym opónieniem…Zdecydowanie nie polecam nauki w tej szkole!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych